Törnkvist Begravningsbyrå

Harmoni i nuet och tryggheten efter

Våra tjänsterKontakta oss

Kontakt

Hur gör jag nu?

Självklart känns det tungt att ta itu med allt som ska ordnas när någon gått bort. Hur vet man i vilken ordning det ska göras? Och hur vet man att inget glömts bort? Detta är vårt jobb.

Jour dygnet runt

I Karlskrona och Ronneby är vi tillgängliga dygnet runt och kommer och hämtar den avlidne närhelst det behövs.

Karlskrona – 0455-122 16
Lyckeby – 0455-842 00
Ronneby – 0457-755 15

Hör av dig till oss, så går vi igenom allt tillsammans. Vill du förbereda dig på egen hand så finns det gott om information kring alla moment på vår hemsida.

Namn

E-post

Telefonnummer

Meddelande

Tommy Hagaton

Karlskrona

0455-122 16

Lyckeby

0455-842 00

Ronneby

0457-755 15

tommy@tornkvists.se

Jan-Ibert Åkesson

Karlskrona

0455-122 16

jan-ibert@tornkvists.se

Therese Hagaton

Karlskrona

0455-122 16

Lyckeby

0455-842 00

Ronneby

0457-755 15

therese@tornkvists.se

Monica Carlman Andersson

Karlskrona

0455-122 16

monica@tornkvists.se

Victor Ivansson

Karlskrona

0455-122 16

victor@tornkvists.se

Kenth Petersson

Karlskrona

0455-122 16

kenth@tornkvists.se

Kerstin Arrhenius

Karlskrona

0455-122 16

Lyckeby

0455-842 00

Ronneby

0457-755 15

kerstin@tornkvists.se

Jessica Andersson

Lyckeby

0455-842 00

jessica@tornkvists.se

Ida Johannesson

Karlskrona

0455-122 16

ida@tornkvists.se